Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Apie mus
Tradicijos nuo 1967 metų
AB VILKMA įsteigta 1967 m. Ukmergėje, nuosekliai tęsiant ilgaamžes mūsų šalies tradicijas tekstilės srityje. Meistriškumas, kuris perduodamos iš kartos į kartą, užtikrina mūsų darbuotojų kompetenciją ir įgūdžius, suteikia galimybę didžiuotis pasiekimais bei skatina jaustis atsakingiems už įmonės gero vardo išsaugojimą ir puoselėjimą. Entuziazmas ir žinios gamybos bei naujausių technologijų srityje, per daugelį metų įgyta patirtis ir kompetencija, dėmesys draugiškam ir rūpestingam aptarnavimui – visi šie komponentai užtikrina, kad mūsų pasiūti marškiniai visuomet yra tarp geriausiųjų.
Mūsų istorija
2021
Įmonė gavo ISO 14001 sertifikatą, kuris nurodo efektyvios aplinkos valdymo sistemos reikalavimus.
2020
Įmonė tampa “United nation conduct” dalimi, kuri yra įsipareigojusi rūpintis savo darbuotojų gerove, sveikata ir saugumu.
2020
AB “Vilkma” padėjo medicinos sektoriui per Covid19 krizę – aukodama audinius ir siūdama apsauginę aprangą bei daugkartines veido kaukes medicinos darbuotojams.
2016
AB “Vilkma” gavo “Stipriausi Lietuvoje sertifikatą”. Šis sertifikatas – jau daugiau nei 10 metų suteikiamas įvertinimas finansiškai patikimoms įmonėms, turinčioms gerą kredito istoriją. Tai vienas seniausių ir žinomiausių apdovanojimų Lietuvoje, kurį pripažįsta ir tarptautiniai verslo partneriai.
2014
Lapkričio mėnesį duris atveria pirmasis Lietuvoje VILKMA BESPOKE indvidualių marškinių siuvimo salonas Vilniuje – pasiūlysiantis Jums aukščiausios klasės audinių, meistro rekomendacijas ir išskirtinį aptarnavimą.
2007
AB ,,Vilkma” tampa Islandijos kompanijos „Hlunnur ehf” dalimi.
1992
Rugsėjo 10 dieną įregistruota akcinė bendrovė ,,Vilkma”. Fabrikas buvo privatizuotas, o akcijos perimtos investicinės bendrovės „Lietuvos investicija“ ir dalies darbuotojų.
1991
Fabrikas atsiskyrė nuo Vilniaus siuvimo įmonių gamybinio susivienijimo „Lelija“ ir tapo savarankišku Ukmergės valstybiniu siuvimo fabriku.
1981
Atidarytas Vabalninko cechas, kuriame 36 darbuotojai per metus pagamindavo 60 tūkst. vnt. komplektų naujagimiams.
1979
Fabriką aplankė pirmoji užsieniečių delegacija iš Vokietijos.
1977
Dirbo jau 767 darbuotojai, kurie gamino per 2 mln. vienetų gaminių per metus. Asortimentas tapo įvairesnis: chalatai, moteriški naktiniai marškiniai, palaidinės, komplektai naujagimiams, velvetiniai kostiumėliai, patalynė.
1967
Buvusiose kareivinėse įsikūrė siuvimo fabrikas, priklausęs ,,Lelijos” susivienijimui. Tuo metu čia dirbo 657 darbuotojai. Gautos pirmosios 38 japoniškos ,,Juki” siuvimo mašinos. Tuomet per metus buvo pasiuvama per 1 mln. vnt gaminių. Kartu su pagrindine produkcija – marškiniais – dar buvo siuvami chalatai, prijuostės, seilinukai, kepuraitės, kelnaitės. Vyriškų marškinių vieneto savikaina tuo metu buvo 4,20 rb.
Tempkite failus čia