Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Raimondas Pasternackis
rekomenduoja
Rekomenduoju nors kartą individualaus siuvimo marškinius įsigyti Vilkma Bespoke salone. Laisvalaikiui ar darbui. Medžiagų kokybė tikrai aukščiausio lygio!
Arvydas Būta
rekomenduoja
Patinka man, kai žmonės, mylėdami savo darbą, viską daro ne šabloniškai (nors ir galėtų), bet ieško, bando ir randa pačių įvairiausių kūrybiškai kitoniškų sprendimų, bendradarbiaudami ir su klientais. Kiekvienas apsilankymas Vilkma Bespoke man – itin smagus patyrimas, nes turiu unikalią ir gan retą šiais laikais galimybę kūrybingai bendradarbiauti su gamintojais. Dažniausiai gi būna standartas... - ir nei žingsnio į šoną. O čia meistras ir išsiklausinėja ko bei kaip noriu, kai pats nežinau ko, dar ir pasiūlo, jei ką užsinoriu kitaip – dar nebuvo, kad pasakytų „oi ne ne, mes taip nedarome“. Patarlė „Savi marškiniai arčiau kūno“ čia tarsi ir visai įsikūnija, nes „savi marškiniai“ tampa visiškai savi.
Martynas Starkus
rekomenduoja
Būna dalykų, kurie atsiranda neplanuotai, netikėtai. Paskui tai tampa savaime suprantamu dalyku. Tokiu, kaip Vilkma Bespoke marškiniai man esant scenoje.
Urtė Dervynas
rekomenduoja
Vieną kartą pabandęs – negali sustoti. Vilkma Bespoke paslaugų ir produktų kokybę puikiai atspindi toks posakis. Nuo pirmo vizito pas meistrę iki kiekvienos marškinių dėvėjimo akimirkos miniu geru žodžiu šią paslaugą. Individualių marškinių “susimeistravimas” man asmeniškai atvėrė galimybes nešioti tai, ko niekada nedrįsau iki šiol. Siuvausi ir oficialius marškinius, ir skirtus laisvalaikiui bei pasikonsultavusi su specialiste išbandžiau naujausias tendencijas. Medžiagų kokybė, paslaugų kokybė ir produkto kokybė nepriekaištinga. Visiems rekomenduoju tiek sau, tiek tegul tai tampa puikia dovana kitiems.
Justė Kulbytė
rekomenduoja
Esu didelė Vilkma Bespoke marškinių fanė. Jie kokybiški ir prabangūs. Įdomus ir pats siuvimo procesas. Pagal veido formą parenkama tinkamiausia apykaklė, pagal marškinių dėvėjimo įpročius - tinkamiausi rankogaliai (jei, pvz., mėgstate atsiraitoti rankoves) arba, jei tingite lyginti - meistrai padeda surasti mažiausiai glamžų audinį. Rekomenduoju nors kartą išbandyti. Ir, vienareikšmiškai, tai puiki dovana.
Mindaugas Lapinskas
rekomenduoja
Jūs nebūtinai aiškiai pasakysite, kuo būtent skiriasi Vilkma Bespoke marškiniai nuo perkamų parduotuvėje. Kaip ir nepasakysite, kas kitaip, važiuodami į premium klasės automobiliu. Durelių užsidarymo garsas, apdailos tekstūra, tyla salone ir suvestos iki milimetro detalės. Neaišku, kas konkrečiai, bet aišku, kad tai kita klasė nuo įprastinio.

Vilkma Bespoke yra tiesiog yra kita klasė. Štai, pavyzdžiui, sagos. Būtent ten, kur tinka kūno sudėjimui. Kad, atsisegęs vieną, dieną galėtum būti griežtas, kaip amerikietis. Arba, vakare, atsisegęs dvi, romantiškas, kaip italas. Siluetas? Man jis tiesus ir griežtas it styga. Bet čia pat gali atlikti kokį nori judesį - erdvės pakanka, nurimus viskas sukrenta į savo vietas. O medžiagos bei raštai! Pamatei filme, žurnale ar oro uoste kas patinka - salone toks bus. Ir dar kolekcija po pustonį: penki į viršų, penki žemyn.

Vienu žodžiu, kartą pabandžius Vilma Bespoke, nėra kelio atgal.
Emilija Viskontaitė
rekomenduoja
Su Vilkma Bespoke paslaugomis esu susipažinusi ne iš vienos perspektyvos pusės. Ne vienerius metus dirbdama asmeninio įvaizdžio stiliste čia apsilankau ir su savo klientais, kuriems kaskart kurdama įvaizdžius pabrėžiu šios paslaugos unikalumą ir galimą susikurti savitą individualumą. Mano garderobe - keletas Vilkma Bespoke sukurtų marškinių dizainų, kurie yra apgalvoti iki mažiausių smulkmenų, išlaikant aukščiausios kokybės standartus. Šis individualių marškinių kūrimo procesas - nuostabi kelionė, sukurianti ne tik gražiausius atsiminimus, bet ir pačius gražiausius įvaizdžius.
Tempkite failus čia