Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Bespoke - individualus marškinių siuvimas
Marškinių siuvimo tradicijos
Mūsų ypatingų marškinių paslaptis - gebėjimas pabrėžti figūros privalumus ir pridengti trūkumus, sukuriant nepriekaištingą drabužį. Svarbūs visi jo elementai - konstrukcija, audinys, detalės, siūlės ir sagos - turintys atitikti Jūsų įvaizdį ir figūros tipą.
APYKAKLĖS IR RANKOGALIŲ FORMA
Itin kokybiški sutvirtinimo audiniai apykaklėje ir rankogaliuose užtikrina tinkamą formos išlaikymą bei komforto pojūtį. Platus rankogalių ir apykaklių formų pasirinkimas suteikia galimybę rasti tobulai tinkantį sprendimą Jūsų veido ir kūno formoms.
AUDINIO RAŠTO DERINIMAS
Papetės audinio raštas derinamas su rankovės, nugaros, apykaklės ir stovės audinio raštu. Šis raštų suderinimas atskleidžia aukščiausios kokybės standartą ir yra prabangių, kokybiškų marškinių ženklas.
SAGŲ SUTVIRTINIMAS
Prisiūtų sagų papildomam pritvirtinimui jų apačia yra pakartotinai apvejama tarsi suformuojant sagos "kojelę". Tokiu būdu sutvirtintomis sagomis užsegti marškinius - paprasčiau ir greičiau, o sagos nenutrūksta.
SAGŲ KILPOS
Ypatingai tankus 136 dygsnių kilpų apsiuvimas ne tik prisideda prie preciziškos gaminio išvaizdos, bet ir garantuoja jo ilgaamžiškumą.
SIŪLĖS DYGSNIŲ TANKUMAS
Kiekviena siūlė ir jos išbaigtumas yra svarbūs galutiniam rezultatui. VILKMA BESPOKE marškinių patvarumą garantuoja siūlių tankumas - 7 dygsniai į 1 cm, kas užtikrina nepriekaištingą gaminio išvaizdą ir ilgaamžiškumą.

Vilkma Bespoke salonas

Vilkma, atstovaudama garsiausių marškinių prekės ženklų gamybą, dalinasi savo patirtimi bei žiniomis. Nuo 1967m. subrendome ir ištobulinome marškinių gamybos procesą – tad galime užtikrintai pristatyti aukščiausios klasės kokybę bei aptarnavimą Vilniaus širdyje įsikūrusiame salone. Vilkma Bespoke – vieta, kur kiekvienam klientui skiriamas iš anksto sutartas ir rezervuotas individualus laikas, kurio metu, suteikiant maksimalų komfortą ir konfidencialumą, yra pateisinami kliento lūkesčiai ir norai.

Mus rasite adresu: Olimpiečių g. 1-62, Vilnius

Telefonas pasiteiravimui: +370 626 52636

REZERVUOTI SUSITIKIMĄ SU MEISTRU

Susitikimas su meistru

Kaip vyksta susitikimas su Meistru? 4 žingsniai iki Jūsų tobulų marškinių

 

1.MEISTRAS IŠMATUOJA
Pirmojo apsilankymo – konsultacijos metu, meistras atidžiai išmatuos Jūsų kūno linijas, įvertins figūros ypatumus, išklausys Jūsų pageidavimų ir pastabų. Tai – vienas svarbiausių etapų, kurio metu, kiekvienas išmatuotas milimetras yra itin reikšmingas galutiniam rezultatui.

 

2.PASIRENKAMAS AUDINYS
Daugiau nei 2500 skirtingų faktūrų, raštų ir spalvų audinių, gabenamų Jums tiesiai iš Italijos. Twill, Oxford, Poplin, Egiptietiškos medvilnės, mažesnio glamžumo, atitinkantys naujausias mados tendencijas ir daugelis kitų audinių tipų bus rekomenduojami pagal Jūsų poreikius ir dėvėjimo įpročius.

 

3.PASIRENKAMOS MARŠKINIŲ DETALĖS
Marškinių apykaklė – viena ryškiausių detalių, apibrėžiančių marškinių charakterį. Jos, kaip esančios arčiausiai veido, formą reikėtų rinktis ypač kruopščiai. Kita svarbi marškinių detalė – rankogaliai, dažniausiai dėmesio sulaukiantys dėl sąsagų. Susitikimo su meistru metu galėsite rinktis iš daugiau nei 20 apykaklių ir 10 rankogalių tipų.

 

4. INICIALŲ SIUVINĖJIMAS
Inicialų siuvinėjimo tradicija siekia jau daugelį metų. Jei šiandien tūkstančiai dėvi drabužius su vienodais įmonių ar dizainerių logotipais, kodėl nepasirinkus nešioti vienetinį drabužį su savais inicialais? Tai tarsi žinutė Jūsų aplinkai atskleidžianti Jūsų puikų skonį ir marškinių unikalumą. Inicialus galime išsiuvinėti Jūsų pasirinktoje marškinių vietoje.

REZERVUOTI SUSITIKIMĄ SU MEISTRU
Dovanų kuponas
Vilkma Bespoke dovanų kuponas - puiki ir originali dovanos idėja! Dovanos gavėjas susitikimo su meistru metu dalyvauja savo tobulų, vienetinių marškinių kūrimo procese - išsirenkamas audinys, prie veido ir kūno formų yra pritaikomi marškinių elementai, išsiuvinėjami inicialai, klientas kruopščiai išmatuojamas, taip užtikrinant kad marškiniai guls kaip antra oda, o dovana bus praktiška ir ilgaamžė. Ko daugiau reikia gerai dovanai?
RINKTIS KUPONĄ
Tempkite failus čia