Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Marškiniai
Jau daugiau nei 50 metų mūsų veiklos pagrindas yra vyriškų ir moteriškų marškinių siuvimas, todėl mes įsitikinę, kad esame šios srities ekspertai. Plėtodami ir populiarindami marškinių dėvėjimo kultūrą, siekiame kuo geriau suprasti rinkos tendencijas, klientų poreikius bei užmegzti tvirtą, profesiniu pasitikėjimu grįstą partnerystę su visais savo klientais.
Kolekcijos
Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio dizaineriais, įgyvendindami jų vyriškų ir moteriškų marškinių idėjas.
Vyriški drabužiai
Galime pasiūlyti platų vyriškų drabužių asortimentą. Be marškinių, siuvame tokius drabužius kaip marškinėlius, lengvus švarkelius, kelnes, šortus, liemenes, apatinius, megztinius ir daug kitų.
Moteriški drabužiai
Galime pasiūlyti itin platų moteriškų drabužių asortimentą. Gaminame įvairius moteriškus drabužius – palaidines, marškinėlius, lengvus švarkelius, kelnes, sijonus, šortus, sukneles, liemenes ir daug kitų.
Vaikiški drabužiai
Siuvame įvairius vaikiškus drabužius – palaidines, marškinėlius, lengvus švarkelius, kelnes, sijonus, šortus, sukneles, liemenes, megztinius ir daug kitų.
Miego drabužiai
Gaminame pižamas vyrams, moterims bei vaikams. Pižamas galime pasiūti iš medvilnės, viskozės, šilko, liocelio ir kitų audinių.
Uniformos
Kuriame ir siuvame uniforminius bei tarnybinius marškinius ir kelnes įvairių sričių pareigūnams ir darbuotojams. Didžiausios Europos oro linijų bendrovės, Jungtinės Karalystės rinkoje lyderio pozicijas užimantys mažmeninės prekybos tinklai ir policijos pajėgos Norvegijoje, Švedijoje bei Austrijoje jau patikėjo mums aprūpinti jų darbuotojus aukščiausios kokybės gaminiais.
Aksesuarai
Siuvame aksesuarus – šilkinius kaklaraiščius, peteliškes, kaklaskares, medžiaginius krepšius.
Neteisingai arba nepilnai įvesti duomenys
Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta
Tempkite failus čia