Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Dažniausiai užduodami klausimai
  • Vilkma Bespoke
  • Gamybos paslaugos
  • Karjera
Kas sudaro "Vilkma Bespoke" paslaugą?
Individuali Jūsų "Vilkma Bespoke" vienetinių marškinių siuvimo patirtis susideda iš šių dalių:
- Konsultacijos su marškinių Meistru, kuris Jums padės išsirinkti audinį iš itin plataus asortimento, kurį sudaro daugiau nei 2500 itališkų audinių. Taip pat, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, Meistras priderins marškinių modelį bei elementus prie Jūsų kūno formų bei gyvenimo būdo.
- Pamatavimo, kurio metu Meistras atliks kruopščius Jūsų kūno išmatavimus.
- Tarpinio pamatavimo, jeigu Meistras pirmojo susitikimo metu, įvertinęs jūsų figūros ypatumus, nuspręs, kad yra reikalingas testinio gaminio pasiuvimas.
- Individualiai pasiūto gaminio atsiėmimo, kurio metu Meistras pakvies pasimatuoti marškinius. Įsitikinus, kad gaminys tikrai tinka, Meistras Jums įteiks tvarkingai paruoštus, vienetinius Jūsų marškinius.
Marškinius užsisakau ne pirmą kartą, ar turiu atvykti į saloną, jeigu noriu pakartoti užsakymą?
Jeigu "Vilkma Bespoke" salone lankėtės ne seniau nei prieš 12 mėnesių ir esate įsitikinę, kad Jūsų kūno matai yra nepakitę nuo paskutinio apsilankymo salone, nuo šiol turite galimybę susikurti marškinius mūsų el.platformoje "E-BESPOKE". Čia galėsite pasirinkti marškinių siluetą, detales, audinį, inicialų siuvinėjimą. Marškiniai bus pasiūti pagal Jūsų individualius išmatavimus, kuriuos esame išsaugoję savo sistemoje.
Kiek kainuoja "Vilkma Bespoke" marškinių pasiuvimas?
"Vilkma Bespoke" marškinių kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkto audinio tipo. Pilnos paslaugos kaina prasideda nuo 188€.
Kaip galiu rezervuoti susitikimą su marškinių Meistru?
Pasirinkti Jums patogiausią laiką susitikimui su Meistru galite mūsų elektroninėje rezervacijos formoje, kurią galite rasti "Vilkma Bespoke" puslapio skiltyje "Rezervuoti vizitą". Taip pat tai galite padaryti paskambinę telefono numeriu +370 626 52 636.
Per kiek laiko bus pagaminti marškiniai?
"Vilkma Bespoke" marškinių gamyba užtrunka apie 3* savaites.
*Gamybos laikas gali prasitęsti, priklausomai nuo to, kada klientas užsiregistruoja testinio gaminio pamatavimui, jeigu marškinių Meistras nusprendė, kad toks gaminys reikalingas. Taip pat, retais atvejais, gali vėluoti užsakyti audiniai.
Ar galiu grąžinti individualaus siuvimo marškinius?
Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos sprendimu individualius poreikius atitinkantys gaminiai negali būti grąžinami.
Ar galite pataisyti mano marškinius, jeigu jie nusidėvėjo?
Mes galime pataisyti jūsų "Vilkma Bespoke" marškinius už papildomą mokestį. Dėl taisymo kreipkitės telefono numeriu +370 626 52 636 arba elektroninio pašto adresu bespoke@vilkma.com .
Ar galiu nusipirkti dovanų kuponą?
Galime pasiūlyti įsigyti tiek fizinį, tiek elektroninį dovanų kuponą (pdf formatu).

Į "Vilkma Bespoke" dovanų kupono kainą įskaičiuota pilna paslaugos kaina bei išskirtinių audinių asortimentas. Už papildomą mokestį fizinį dovanų kuponą galime papildomai supakuoti į prabangią dovanų dėžutę.

Dovanų kuponą galite nusipirkti "Vilkma Bespoke" salone, iš anksto pranešus apie apsilankymą telefono numeriu +370 626 52 636, arba mūsų el.parduotuvėje.
Kas gali naudotis "E-bespoke" elektronine marškinių kūrimo platforma?
"E-BESPOKE" paslauga gali naudotis tik mūsų registruoti klientai, kurie yra lankęsi fiziniame "Vilkma Bespoke" salone ir buvo profesionaliai išmatuoti. Jeigu salone lankėtės seniau nei prieš 12 mėnesių, rekomenduojame užsiregistruoti susitikimui su marškinių Meistru, kad būtų atnaujinta informacija apie Jūsų išmatavimus.
Neradote atsakymo?
Susisiekite su mumis!
Neteisingai arba nepilnai įvesti duomenys
Jūsų užklausa išsiųsta
Tempkite failus čia