Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Marškiniai asmenybėms: kirpimo meistras Raimondas Pasternackis
Raimondas Pasternackis - pasaulyje pripažintas barzdaskutys, salono WOXX BARBERS savininkas bei Woxx vyriškų plaukų priežiūros produktų linijos įkūrėjas. Susitikimui su "Vilkma Bespoke" komanda mes jo paprašėme pasirinkti vietą, kuri geriausiai atspindėtų jo veiklą bei asmenybę, todėl visai nekeista, kad susitikome Aludarių gatvėje 7 įsikūrusiame "Woxx Barbers" salone. Čia pasikalbėjome su Raimondu apie jo veiklą, pomėgius ir, žinoma, stilių.
Raimondai, kaip manote, kokios kompetencijos yra reikalingos geram Meistrui?

R: Manau svarbiausia - reikia mėgti bei mylėti tai, ką darai. Svarbu nenustoti tobulėti ir įdėti į tai labai daug darbo. Ir, žinoma, nebijoti klysti ir mokytis tiek iš savo, tiek iš kitų klaidų.

Be savo kasdieninės veiklos, atrodo, kad turite nemažai pomėgių, ypač susijusių su sportu. Papasakokite mums šiek tiek apie tai?

R: Sportą mėgstu nuo vaikystės. Vaikystėje mėgau spardyti arba mėtyti kamuolį (šypsosi). Nuo 12 metų susidomėjau orientavimosi sportu. Šis sportas man padėjo pamilti bėgimą ir gamtos pažinimą. Lyg šiol bėgioju, minu dviratį arba einu į žygius.
2022 gruodį L'Official jus nominavo, kaip vieną stilingiausių Lietuvos vyrų. Kaip apibūdintumėte savo stilių?

R: Mano stilius - tai mano nuotaika. Nuo jos priklauso, kaip tą dieną atrodysiu. Mėgstu kokybę, patogumą, išskirtinumą. Bet dažnai būna ir taip, jog noriu būti pilkas bei visiškai nematomas. Nemėgstu kuomet stilius yra apkrautas brandiniais užrašais.

Kokias plaukų priežiūros priemones rekomenduotumėte turėti kiekvienam šiuolaikiniam džentelmenui?

R: Rekomenduočiau "SebMan Dandy" plaukų pomadą natūraliai fiksacijai, taip pat "Woxx Sea salt spray" formuojantį, tekstūros ir apimties plaukams suteikiantį purškiklį. Na ir, žinoma, "Woxx" plaukų šepetį ir šukas.
Susitikimo su "Vilkma Bespoke" komanda metu Raimondas dėvėjo individualiai jam pasiūtus marškinius, kurie buvo pagaminti iš ikoniško "Thomas Mason" dryžuoto audinio. Taip pat kirpimo meistras dėvėjo "Vilkma Bespoke" lengvus švarkelius (angl. shacket), atspindinčius rudens/žiemos tendencijas.

Norite susikurti marškinius atspindinčius Jūsų asmenybę? Rezervuokite susitikimą su marškinių Meistru iš anksto.
Dalinkitės:
Tempkite failus čia