Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Marškiniai asmenybėms: someljė Urtė Dervynas
Urtė Mikelevičiūtė, daugeliui žinoma savo darbiniu slapyvardžiu Urtė Dervynas, yra restoranų konsultantė, someljė, tinklaraštininkė. Susitikimui su "Vilkma Bespoke" komanda mes jos paprašėme pasirinkti vietą, kuri atspindėtų jos darbinę veiklą bei asmenybę. Ilgai negalvojusi Urtė pasirinko restoraną "La Capital", kur turėjome galimybe artimiau su ja susipažinti.
Urte, kaip apibūdintumėte save vienu sakiniu tiems, kurie jūsų nepažįsta?

U: Gero gyvenimo mylėtoja (juokiasi).

Po ilgo buvimo namuose, vėl turime galimybę susitikti vėlyvų pusryčių metu restorane. Įdomu sužinoti, koks jums yra tobulas "brunchas"?

U: Turbūt panašiai kaip dabar - atsikeli geros nuotaikos, pailsėjusi, gerai išsimiegojusi. Niekur neskubant ateini į sau patinkančią vietą, gerai jautiesi. Apskritai tokio dalyko kaip tobulumas pasaulyje nėra - viskas susideda iš geros savijautos. Man atrodo tai ir yra svarbiausia - jeigu tu viduje jautiesi gerai, tai ir visa kita pavyksta.

Antras svarbus dalykas - tai laimė, kad gali eiti į vietas, kurios tau tikrai patinka. Aš irgi šią vietą pasirinkau neatsitiktinai. Man čia gera būti. Čia ne tik gražu, stilinga, skoninga, bet kartu yra tikra.

Gal galit pasidalinti keliomis rekomendacijomis, kur verta apsilankyti tiems, kurie per karantiną pasiilgo lankymosi restoranuose patirties?

U: Žinoma pirmiausia norėčiau parekomenduoti vietą, kurioje susitinkame šiandien, "La Capital" - pakankamai naują meksikietišką restoraną. Esu didelė fanė "Fabrikėlio" - tai yra bistro, kuriame rekomenduoju apsilankyti dėl ten vyraujančios nuotaikos (visada daug žmonių, smagu, skanu). Taip pat paminėčiau restoranus "Brussels Mussels", "Džiaugsmas", "Gaspar's", "Dirigentai" bei "Le Travi".
Pakalbėkime apie jūsų organizuojamas degustacijas. Kaip manote, kas svarbiausia sėkmingai degustacijai?

U: Gerai pasirinkta tema ir visiškas atsidavimas degustacijos vedėjui. Jeigu žmonės bandys atmesti informaciją, tai jos ir neišgirs. O vedėjui svarbiausia įsiklausyti į degustacijos dalyvius.

Viename interviu minėjote, kad pagal žmogaus rūbus galime nuspėti, kaip jis gamina. Ar galite praplėsti šią mintį? Ir ką jūsų apranga pasakoja apie jus?

U: Jeigu žmogus labai preciziškai planuoja savo aprangą, derina kiekvieną detalę - greičiausiai jis ir virtuvėje bus preciziškas: gamins griežtai pagal receptą. Jeigu žmogus turi ryškų savo stiliaus braižą ir nebijo improvizuoti - gamindamas irgi nebijos improvizuoti ir pasiūlytų savų patiekalo interpretacijų. Jeigu žmogui visiškai nerūpi jo apranga ir rengiasi "beleką", gali būti, kad ir iš maisto pusės jam tiks "belekas". Svarbu, pavalgyt, kaip ir svarbu apsirengti.

Aš kaip gaminu, taip ir rengiuosi. Turiu nusimačiusi planą ir kryptį, bet derinu intuityviai, nebijau pridėti detalių ar prieskonių ir atrasti naujų derinių.
Urtė susitikimo metu dėvėjo individualiai jai pasiūtus, didinto silueto (angl. oversize) Vilkma Bespoke marškinius iš 100% vilnos. Norėdami susikurti marškinius, kurie atspindėtų Jūsų asmenybę, rezervuokite susitikimą su Meistru.
Dalinkitės:
Tempkite failus čia