Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

Sezoninės 2023/2024 m. rudens-žiemos audinių kolekcijos
"Vilkma Bespoke" individualiai siuvamų marškinių saloną pasiekė Jūsų taip laukti sezoniniai rudens/žiemos audinių katalogai.
"Albini 1876" rudens/žiemos audinių kolekcija
"Albini 1876" rudens/žiemos audinių kolekciją sudaro keturios pagrindinės temos, puikiai atspindinčios šio gamintojo kuriamų audinių DNR:

KLASIKOS INTERPRETACIJA
Rudens/žiemos kolekcijoje gamintojas grįžtą prie savo šaknų - premium klasės kokybiškų, klasikiniams marškiniams skirtų audinių, pagamintų iš 100% natūralių pluoštų. Šis elegantiško paprastumo siekis yra pakylėjamas į kitą lygmenį, pasitelkiant rafinuotus spalvų derinius bei novatoriškas audinių apdirbimo technikas.

PATOGUMAS
Kuriant šią sezoninę kolekciją, daug dėmesio buvo skirta marškinių dėvėjimo patogumui. Kataloge dominuoja audiniai, kurie yra itin malonūs odai, taip siekiant užtikrinti maksimalų komfortą dėvint marškinius ištisą dieną. Audinių spalvynas buvo parinktas taip, kad marškinius būtų lengva derinti su bet kokiu garderobu, nes apsirengimas iš ryto, anot gamintojo, turi būti greitas bei nesudėtingas procesas.
TYLI PRABANGA
Kolekcijoje taip pat rasite prabangius, spalviškai ir sezoniškai neutralius bei itin lengvai derinamus audinius, skirtus subtilaus stiliaus gerbėjams. Tai itin aukštos kokybės audiniai, kurie yra ne tik stilingi, bet ir be galo patogūs.

PUOŠNUS KASDIENIS APRANGOS KODAS (ANGL. SMART CASUAL)
Grįžimo į ofisus proga, gamintojas rudens/žiemos kolekciją praturtino smart casual stiliaus audiniais. Šie rafinuoti audiniai yra skirti tiek oficialiems verslo marškiniams, tiek prabangiems laisvalaikio marškiniams.
"Thomas Mason" rudens/žiemos audinių kolekcija
Sezoninė 2023/2024 m. rudens-žiemos audinių kolekcija, atspindinti drąsų ir rafinuotą audinių gamintojo "Thomas Mason" stilių, jau irgi pasiekė "Vilkma Bespoke" vienetinių marškinių saloną. Šio unikalaus angliško prekės ženklo charakteris naujojoje kolekcijoje atsiskleidžia per tris skirtingas tendencijas:

DRYŽIAI
Dryžiai – tai ikoniška ir neatsiejama prekės ženklo "Thomas Mason" identiteto dalis. Nuo ekscentriškų iki rafinuotų spalvų derinių – sezoninėje kolekcijoje rasite įvairiausių dryžuotų audinių pasirinkimų.

MAŽIAU GLAMŽŪS AUDINIAI
"Vilkma Bespoke" klientų itin pamėgta, mažiau glamžių audinių kolekcija "Journey", kuri puikiai tinka verslo marškiniams skirtiems eiti į ofisą ar vykti į verslo keliones, pasipildė naujais raštais bei spalvomis.

KAŠMYRAS
Audiniai su kašmyru geriausiai tinka prabangiems laisvalaikio stiliaus marškiniams, kurie sušildo šaltomis dienomis ir yra itin malonūs odai, jos nedirgina.
Visas "Vilkma Bespoke" naujienas galite apžiūrėti gyvai, susitikimo su marškinių Meistru metu.
Dalinkitės:
Tempkite failus čia